İÇ ÇOCUK İLE YAŞAMDAKİ GÜZELLİKLERİ YAKALAMAK

[weforms id="3751"]

İÇ ÇOCUK İLE YAŞAMDAKİ GÜZELLİKLERİ YAKALAMAK

21 – 22 Aralık 2019, Kanlıca, İstanbul

Erken kayıt indirimden faydalanmak için 06 Aralık 2019, Cuma gününe kadar kaydınızı yaptırmanızı tavsiye ederiz.
Gittikçe donuklaşan, grileşen, soluklaşan bir hayatta yaşamın güzelliklerini tekrar görmemizi sağlayacak olan içimizdeki çocuktur. İçimizdeki çocuk; bizim yaşam ile olan bağımızdır, yaşamı yaşama şeklimizdir. Masumiyeti ile oyun oynamaktan keyif alan, akıştaki güzellikleri tüm merakıyla görebilen, kocaman kalbi ile heran etrafındaki mucizeleri fark eden, coşkulu yaşam enerjisi ile etrafına ışık saçan, sezgileri güçlü, hislerini heran yaşayandır. Ve o çocuk korkmuş, güvensiz, saklanmış, kafası karışmış olabilir ancak hiç bir zaman ölmedi, derinde bir yerlerde tekrar sizinle buluşmayı bekliyor.

Bu çalışmada amacımız; İçimizdeki Çocuk ile tekrar buluşmak, onu kucaklamak, hayatı daha kaliteli, enerjisi yüksek, neşeli ve hissedebilen bireyler olarak yaşamın güzelliklerini görebilmek ve deneyimlerimizi buradan yaratabilmektir.

Duygu değişimleri sebebi ile vücut ısısı artıp/azalabileceğinden kat kat giyinmenizi, gerektiğinde kullanılmak üzere yedek tişört getirmenizi, not tutmak için defter ve kalem bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Daha önce katılmış olanların kelimeleriyle çalışmanın sağlayacağı faydalar:

• Bu eğitim ile iç çocuğumla tekrar tanışma, buluşma, el ele tutuşma fırsatı buldum. Kendimde var olduğunu unuttuğum değerlerimi tekrar hatırlamama ve hissetmeme yol açtı. Öğrendiklerimin çıkış yerleri ve üzerimdeki yansımaları ile tanıştım. Tüm bunlarla birlikte, kendi potansiyeline güvenerek sınırlarımı yeniden çizme hayalini kazandım.
• İçimdeki neşeli, coşkulu çocuk ortaya çıktı ve benimle birlikte yürüyecek, bunu sağlayan, alan açan, renklerin neden benim için çok kıymetli olduğunu anlamamı sağlayan eğitim ve eğitmenimize çok teşekkürler, şükürler olsun ki onca mutluluk bana eşlik ediyor, inanıyorum edecek.
• İç çocuğumla tanıştım. Hayata bundan sonra bakmadığım taraflardan bakmamı sağlayacak. Bundan sonra olacakları merak ediyor içimde ki çocuk. Korkan iç çocuğumun elini bir daha hiç bırakmayacağım.
Eğitim Lideri – Hülya Erbeyli
Yirmi yılın aşkın iş deneyime sahip Hülya, yaptığı tüm çalışmalarda merkeze insanı koyarak, bireyin başarı ve mutluluğunu esas almıştır. Liderlik, Kariyer Gelişimi, İnsan Kaynakları alanlarında danışmanlık ve koçluk yapmaktadır.İnsanın bütünsel doğasına anlamaya yönelik çıktığı bireysel yolculuğunda metafizik, tantra, rahim bilgeliği, aydınlanmış kalbin uyanışı, iç çocuk ve iç ergen çalışmalarına katılmış, yaşam yolcuğunda öğrenmeye ve öğrendiklerini aktarmaya olan tutkusu her daim devam etmektedir.

Eğitim Tarihi ve Saati:
21 Aralık 2019 Cumartesi Saat:09:30 – 18:00
22 Aralık 2019 Pazar Saat:09:30 – 18:00

Eğitim Yeri:
Kanlıca Mah. Hacı Muhittin Sk. No:35 Beykoz – İstanbul

İletişim

Eğitim Kayıt ve İletişim:
Sn. Yağmur Tuğrul
t: 0216 680 91 91 / 0 549 203 0496
e: yagmur@solaraakademi.com