LİDERLİK GELİŞİM PROGRAMLARI

Sıradışı Liderlik Atölye Çalışması

Bugünün hızla gelişen rekabetçi çevre koşullarında başarılı kurumlar; işinde uzman, tutkulu ve sonuç odaklı çalışanlara sahip olanlar olacaktır. Sıradışı Lider Atölye Çalışması, bireylere kurumlarının  sonuçlarında, kendi performans ve gelişimlerinde fark yaratabilmeleri için  yardımcı olan bir bakış açısı sunar.


Detaylı Bilgi ve Kayıt

Sıradışı Koç Atölye Çalışması

Sıradışı Koç (The Extraordinary Coach) atölye çalışması, sıradışı liderlerin iyi yaptıkları şeyleri temel alarak güçlü yönlere odaklanan bir yaklaşıma sahiptir. Bu çalışma, katılımcılara kişisel liderlik etkinliklerini maksimuma çıkarmak ve diğerlerinin performansını zirveye taşımak için gerekli araçları ve kritik koçluk becerilerini sağlamaktadır. Sonuç ise motive olmuş, işine bağlanmış, adanmış çalışanlardır.


Detaylı Bilgi ve Kayıt

Yöneticilerin Başarı Anahtarı: Etkili ve Zamanında Geribildirim

Yöneticilerin çalışanlarına sadece performans dönemlerinde değil, sürekli olarak yapıcı geri bildirimde bulunmaları ekiplerinin başarısını artıracaktır. Performans dönemlerinde farklı profil ve yetkinlikteki çalışanlara etkin geri bildirim vermek ayrıca önemlidir. Etkin ve zamanında geribildirim verme eğitimi, yöneticilerin sürekli geribildirim vermelerinin önemini kavrayarak, ekiplerinin performansını artırmada etkin geribildirim verme aracını  kullanmalarını  amaçlamaktadır.


Detaylı Bilgi ve Kayıt

Yöneticiler için İnsan Kaynakları Yönetimi

Zihni, ruhu, duyguları ve bedeniyle tam olarak var olan insan, kurumların en önemli değeridir. İnsan Kaynakları biriminin ana görevi olarak görülen çalışanların kuruma, faaliyet gösterilen alana ve işe uyumunun sağlanması ve geliştirilmesi, birim yöneticilerinin de rol ve sorumlulukları arasında yer almaktadır. Bu eğitim, çalışanların kuruma ve işe uyumundan, performans değerlendirme sonuçlarına göre eğitim ve kariyer planlama, ekibin motivasyonu ve ödüllendirilmesi konularına kadar geniş bir yelpazede birim yöneticilerine İnsan Kaynakları bakış açısı kazandırmayı hedeflemektedir.


Detaylı Bilgi ve Kayıt

Koçlukla Yönetmek

Büyük liderlerin başkalarını üstün performansa taşımada nasıl koçluk ettiklerini anlamak, güvenilir koçluk ilişkileri oluşturmanın yollarını ve motive edici koçluk konuşmaları yapmayı öğrenmek, Kişisel Gelişim Planı oluşturarak Koçluk Becerilerini kazanmak için sizi eğitimimize davet ediyoruz.
Detaylı Bilgi ve Kayıt

 

 

 

 
SP İnsan Kaynakları Hülya Erbeyli; Türkiye İş Kurumu'nun 08.03.2014 tarih ve 644 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için İstanbul çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Kadıköy Hizmet Merkezine başvurabilirsiniz. Adres: Eğitim Mah. 1. Açıkgöz Sok. No: 34 Kadıköy / İstanbul Telefon: 0216 418 34 55-57
19.08.2019    aktif 1    bugün : 103    toplam : 298528