Liderlik Eğitimleri

Liderlik Gelişim Programları

Kendinizi Geliştirin

Some universities have book smarts, some have street smarts and some are just nice to look at.

Kendinizin Farkına Varın

Some universities have book smarts, some have street smarts and some are just nice to look at.

Mucizelere Kapını Açın

Some universities have book smarts, some have street smarts and some are just nice to look at.

Bugünün hızla gelişen rekabetçi çevre koşullarında başarılı kurumlar; işinde uzman, tutkulu ve sonuç odaklı çalışanlara sahip olanlar olacaktır. Sıradışı Lider Atölye Çalışması, bireylere kurumlarının  sonuçlarında, kendi performans ve gelişimlerinde fark yaratabilmeleri için  yardımcı olan bir bakış açısı sunar.

Sıradışı Koç (The Extraordinary Coach) atölye çalışması, sıradışı liderlerin iyi yaptıkları şeyleri temel alarak güçlü yönlere odaklanan bir yaklaşıma sahiptir. Bu çalışma, katılımcılara kişisel liderlik etkinliklerini maksimuma çıkarmak ve diğerlerinin performansını zirveye taşımak için gerekli araçları ve kritik koçluk becerilerini sağlamaktadır. Sonuç ise motive olmuş, işine bağlanmış, adanmış çalışanlardır.

Yöneticilerin çalışanlarına sadece performans dönemlerinde değil, sürekli olarak yapıcı geri bildirimde bulunmaları ekiplerinin başarısını artıracaktır. Performans dönemlerinde farklı profil ve yetkinlikteki çalışanlara etkin geri bildirim vermek ayrıca önemlidir. Etkin ve zamanında geribildirim verme eğitimi, yöneticilerin sürekli geribildirim vermelerinin önemini kavrayarak, ekiplerinin performansını artırmada etkin geribildirim verme aracını  kullanmalarını  amaçlamaktadır.

Zihni, ruhu, duyguları ve bedeniyle tam olarak var olan insan, kurumların en önemli değeridir. İnsan Kaynakları biriminin ana görevi olarak görülen çalışanların kuruma, faaliyet gösterilen alana ve işe uyumunun sağlanması ve geliştirilmesi, birim yöneticilerinin de rol ve sorumlulukları arasında yer almaktadır. Bu eğitim, çalışanların kuruma ve işe uyumundan, performans değerlendirme sonuçlarına göre eğitim ve kariyer planlama, ekibin motivasyonu ve ödüllendirilmesi konularına kadar geniş bir yelpazede birim yöneticilerine İnsan Kaynakları bakış açısı kazandırmayı hedeflemektedir.

Büyük liderlerin başkalarını üstün performansa taşımada nasıl koçluk ettiklerini anlamak, güvenilir koçluk ilişkileri oluşturmanın yollarını ve motive edici koçluk konuşmaları yapmayı öğrenmek, Kişisel Gelişim Planı oluşturarak Koçluk Becerilerini kazanmak için sizi eğitimimize davet ediyoruz.