Nurcan Metiner Elgezen - Smart People / İnsan Kaynakları

Nurcan Metiner Elgezen

İnsan Kaynakları Danışmanı, Koç

nmetiner@smartpeople.com.tr

https://www.smartpeople.com.tr

İş hayatıma, Endüstri Mühendisi olarak imalat kokusu duymak idealim ile birlikte 2002 yılında üretim sektöründe yer alan bir firmanın İmalat, Kalite, İhracat, Proje ve Satış alanlarında uzman ve yönetim kadrolarında görev alarak başladım. Kariyerime Satış alanında devam etmemin ardından kendimi
İnsanlara ve İnsan Kaynakları Danışmanlığına daha yakın hissetmiş ve Danışmanlık firmasında çalışma kararına varmıştım. DBE firmasında, İnsan Kaynakları Danışmanı olarak önce satış ekibinde Satış ve Müşteri İlişkileri yönetiminden, sonrasında proje ekibinde çeşitli İnsan Kaynakları
projelerinden sorumlu oldum.

2014 yılı itibariyle SmartPeople İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasında İnsan Kaynakları Danışmanı olarak çalışmaktan, üretken olabilmekten, insanlığa hizmet etmekten mutluyum. Fırsat buldukça, İnsan Kaynakları ve ilgili Projeleri, Koçluk üzerine aldığım çeşitli eğitim ve sertifikalar ile İK alanında kendimi çok yönlü geliştirmeye her daim devam etmekteyim.

Hobilerim arasında resim yapmak, dans etmek, seyahat etmek, maceraperestlik yer almakta olup kitap okumak, müzik dinlemek ve çeşitli spor aktivitileri yapmak doğal yaşam biçimimdir. Boş vakitlerimi ise olabildiğince çocuklarımla keyifli ve kaliteli vakit geçirerek değerlendirmeye çalışıyorum.

Hümanist ve evrensel bir insanım, yanı sıra mükemmeliyetçiyim. Sürrealistim, bu benim doğruları ve gerçekleri yorumlama biçimim, gereksiz bir melankoliye kapılmamı önlüyor. Kısacası ben dünyalıyım.. Hayatı, doğayı, insanları seviyorum ve İnsan Kaynakları Danışmanı olarak çalışmaktan büyük keyif almaktayım.