Tılsım Demirdöken - Smart People / İnsan Kaynakları

Tılsım Demirdöken

İş ve Kariyer Danışmanı, Eğitmen , Nefes Koçu

https://www.smartpeople.com.tr

1995 Yılında İTÜ Kimya Mühendisliği Fakültesinden mezun oldum ve ve iş hayatıma 1995 yılında Benckiser’de satınalma ve planlma alanında başladım. Son 10 yılı Pepsico’da olmak üzere 17 yıllık özek sektör deneyimimde tedarik zincirinin kapsadığı satınalama, ithalat, ihracat, planlama, lojistik bölümlerinde  yöneticilik yaptım.

Özel sektörde çalışırken şirket içi eğitmenlik olarak başlayan yeni deneyimlere kişisel gelişme ilgimden dolayı zaman içinde ağırlık vermeye başladım ve 2012 yılında kurumsal iş hayatına ara verip aynı sene  tanıştığım Transformal Nefes’in sertifikalı koçları arasına katıldım.

2014 yılında  beri beraber çalıştığım Smart People’da Seçme Yerleştirme Danışmanlığı, Eğitmenlik alanlarının yanı sıra Transformal Nefes Koçluğu yapmaktayım.

İş hayatımdaki tempoya denge getirdiğinden aletli dalış, kayak, kamp gibi doğa sporlarını fırsat buldukça yapmaktan büyük keyif alıyorum. Ayrıca nefes ve meditasyonu hobiden öte hayatın rutin bir parçası olarak yaşamıma katmanın dinginliğini tecrübe ediyorum.

Hayatta değişimin her şart ve durumda gerçekleşebileceğine inanıyorum. Bu süreçte deneyimlerimi paylaşacağım ve deneyimlerin paylaşıldığı ortamları yaratmak ve içinde bulunmak yeni izlediğim yolum.