Galeri | Smart People / İnsan Kaynakları

Galeri

Galeri
Bu yıl ISPA-04

Bu yıl ISPA Toplantımız Porto'da Gerçekleşti

Seçme- Yerleştirme alanında Türkiye Partneri olduğumuz ISPA ( Internatioanal Search Partners) toplantısı Porto'da gerçekleşti. Farklı ülkelerden katılımcıların bulunduğu toplantıda global pazarlardaki stratejiler konuşuldu. Keyifli paylaşımlarla ülkeler arası deneyim transferi yapıldı.

Farklı Kuşaklarla Çalışmanın Zenginliği-02

Farklı Kuşaklarla Çalışmanın Zenginliği

Manisa'da üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin yöneticilerine, farklı kuşakların güçlü yanlarını kullanarak ortak akıl nasıl oluşturulur ve çalışmak nasıl keyifli getirilir eğitimini gerçekleştirdik.

Stres ve Çatışma Eğitimini Gerçekleştirdik

Medikal Sektörde Faaliyet gösteren müşterimizin satış ekibi ile Stres, Çatışma ve Müzakere Eğitimini gerçekleştirdik. Keyifli ve öğretici bir ortamda yeniden buluşmak dileğiyle.

Satışta Koçluk Becerileri Eğitimi

İnşaat sektörünün lider firmalarından birinde gerçekleştirmiş olduğumuz " Satışta Koçluk Becerileri" konulu eğitmimizden kareler...

İş ve Kariyer Sohbetlerimizin İlkini Gerçekleştirdik...

İş ve Kariyer Sohbetlerimizin ilkini 15.10.2014 tarihinde gerçekleştirdik. Bu haftaki gündemimiz ''Dış dünya iç dünyamızın bir yansımasıdır'' idi. Katılımcılarımız ile birlikte keyifli bir gece geçirdik.